Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Efektyvi skalbyklės priežiūra

Skalbimo-masinu-remontas-vilniujeJei norite užtikrinti tinkamą skalbyklės eksploataciją ir išvengti erzinančių remonto darbų, skirkite laiko skalbyklės priežiūrai – įrenginį būtina reguliariai valyti, nepamirštant filtro ir būgno. Be to, tinkamai prižiūrima skalbimo mašina užtikrins puikų rezultatą – drabužiai bus ne tik idealiai švarūs, bet ir maloniai kvepės.

Skalbyklių remontas Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste atitiks net ir išrankiausio kliento poreikius ir išspręs pačias sudėtingiausias gedimo priežastis, vis dėlto, siekdami išvengti nenumatytų išlaidų, daugelį problemų galite išspręsti patys. Viena dažniausių – prastas kvapas ir dėmės ant skalbinių. Efektyviausia minėtosios problemos šalinimo priemonė yra reguliarus skalbyklės valymas.

Skalbimo mašinos valymas nesibaigia dulkių nušluostymu. Didžioji dalis nešvarumų, purvo ir kalkių nuosėdų kaupiasi skalbyklės būgne ir filtruose. Nors kiekvienas buitinės technikos gamintojas pateikia išsamią instrukciją, kurioje yra nurodomi konkretaus įrenginio priežiūros ir valymo niuansai, egzistuoja ir universaliosios taisyklės.

Nusprendę išvalyti skalbyklę, pradėkite nuo išorinių jos elementų – išvalykite dureles ir korpusą, nepamirškite plyšelių ir gumos – čia pasilieka itin daug nešvarumų. Beje, plyšių ir durelių tarpinių valymui naudokite specialias valymo priemones (jei nenorite išlaidauti, tiks ir muilinas vanduo) ir dantų šepetėlį. Nepamirškite skalbimo miltelių talpyklos – išimkite specialią dėžutę ir kruopščiai ją išplaukite.

Kitas žingsnis – filtrų valymas. Filtras atlieka nešvarumų ir audinių pūkelių sulaikymo funkciją, t. y. jis rūpinasi, kad įvairios drabužių liekanos neužkimštų vandens išleidimo žarnos. Prastai prižiūrimas arba nevalomas filtras tampa ne tik nemalonaus skalbyklės kvapo priežastimi, bet gali sukelti ir rimtesnių gedimų. Jei įtariate, kad skalbyklės filtrui būtina specialistų patikra, ieškokite patikimos įmonės, galinčios pasigirti kvalifikuotų darbuotojų kolektyvu. Beje, skalbyklių remontas Vilniuje ar kitame didmiestyje gali būti atliekamas kliento namuose.

Jei filtrą valote patys, įsitikinkite, kad skalbimo mašina yra išjungta iš elektros lizdo. Skalbyklės būgnas turi būti tuščias, nepamirškite išpilti vandens iš žarnos – šiam darbui iš anksto pasiruoškite didesnį dubenį. Tuomet atidarykite apatinėje korpuso dalyje esančias dureles ir išimkite filtrą. Naudodamiesi nedideliu šepetuku, pašalinkite susikaupusius nešvarumus. Išvalę filtrą, įstatykite jį atgal. Beje, nepamirškite išvalyti ertmės, kurioje montuojamas filtras – paprastai čia kaupiasi didžioji dalis nešvarumų, pasilieka iškritusios drabužių sagos ar kišenėse pamirštos monetos.

123456